VELMA ESG wspiera sektor nieruchomości i budownictwo

Opublikowano w

LinkedIN (2)

Lidia Grzegorczyk

VELMA ESG intensywnie wspiera działania organizacji oraz przedsiębiorców z sektora nieruchomości w zakresie raportowania ESG, zwłaszcza obszarów związanych z energetyką i emisją gazów cieplarnianych. Jesteśmy dumni, że Olivia Centre opublikowała swój pierwszy raport ESG z naszym wsparciem.

Troska o społeczność, ekologia i bezpieczeństwo to znaki rozpoznawcze największego centrum biznesowego w Polsce”.
czytamy na FOCUS ON BUSINESS

Czujemy ogromną odpowiedzialność w zakresie tworzenia wartości i misji przedsiębiorstw, które chcą mieć realny wpływ na otaczający je klimat oraz środowisko. Więcej informacji TUTAJ.

Dodatkowo, należy zwrócić uwagę, że najnowsze wytyczny CSRD, które zostały opublikowane 10.11.2022 dotyczące raportowania niefinansowego, wkrótce obejmą sektor nieruchomości i real estate w ścisłych wytycznych sektorowych, które będą obowiązkowe w ramach np. ubiegania się o finansowanie.

W myśl wsparcia sektora nieruchomości i budownictwa jesteśmy dumni, że zostaliśmy pierwszymi partnerami w Polsce metodologii CRREM ang. Carbon Risk Real Estate Monitor, narzędzia, które przeznaczone dla właścicieli aktywów i inwestorów w celu zrozumienia ryzyka emisji dwutlenku węgla nieodłącznie związanego z ich portfelem nieruchomości.

 

Zapraszamy do wspólnej pracy i konsultacji, a także szkoleń CRREM z akredytowanym partnerem, które możesz znaleźć TUTAJ

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Cześć, jak mogę pomóc w ESG?

× Umów się na DEMO